31letý brankář Liverpoolu Alisson Becker dostal velmi lukrativní nabídku od klubu ze Saúdské Arábie. Informoval o tom novinář Nicolò Schira na platformě sociálních médií X (dříve Twitter).

Podle zdroje nejmenovaný klub navrhl brazilskému brankáři tříletou smlouvu. Tento klub touží, aby se k nim Alisson připojil v nadcházejícím letním přestupovém období.

Podrobnosti nabídky saúdského klubu nejsou upřesněny, ale je jasné, že ve snaze odlákat Alissona z Liverpoolu učinil finančně lákavý návrh. Ve svých 31 letech může brazilský brankář zvažovat tuto příležitost potenciálně si vydělat výrazné zvýšení platu a zažít novou výzvu ve své kariéře.

Alissonova budoucnost však zůstává v této fázi nejistá. Liverpool bude mít nepochybně zájem o udržení jednoho ze svých nejcennějších hráčů a rozhodnutí nakonec leží na samotném brankáři, který zvažuje své možnosti mezi setrváním na Anfieldu nebo přijetím lukrativní nabídky ze Saúdské Arábie.

31letý brankář Liverpoolu Alisson Becker

Abychom to zrekapitulovali, Alison v aktuální sezóně nastoupila ve 32 zápasech napříč všemi soutěžemi a v 11 z nich udržela čisté konto. Jeho stávající smlouva s Liverpoolem platí do léta 2027.

Podle informací zveřejněných na portálu Transfermarkt se aktuální tržní hodnota hráče odhaduje na 28 milionů €. Toto ocenění odráží Alisonův význam a konzistentní výkon pro klub v průběhu let.

Lukrativní nabídka od saúdskoarabského klubu představuje pro 31letého brankáře lákavou příležitost, jak si potenciálně vydělat výrazné zvýšení platu a zažít novou výzvu ve své kariéře. Alisonova budoucnost však zůstává nejistá, protože pravděpodobně zvažuje pro a proti odchodu z Liverpoolu, kde se etabloval jako klíčový hráč.

Liverpool bude mít nepochybně zájem o udržení Alisonových služeb, vzhledem k jeho důležitosti pro tým a jeho smluvní situaci. Rozhodnutí je nakonec na samotném brankáři, který pečlivě zvažuje tento potenciální kariérní posun a jeho dopad na jeho osobní a profesní život.

Jak se Alisson rozhodne ohledně nabídky saúdského klubu?
Alisson zůstane v Liverpoolu a bude pokračovat ve své kariéře v klubu.
100%
Alisson lukrativní nabídku přijme a vstoupí do saúdskoarabského klubu.
0%
Voted: 1