Brankář Liverpoolu Alisson Becker ve věku 31 let se navzdory zájmu Saúdské Arábie soustředí na pokračování své kariéry v anglickém klubu. Informoval o tom novinář Fabrizio Romano na platformě sociálních médií X (dříve Twitter).

Podle zdroje na brazilského brankáře nadále spoléhá také klub z Merseyside. V březnu obdržel aktivní nabídky ze Saúdské Arábie, ale v současné době nedochází k žádnému konkrétnímu pokroku v těchto návrzích.

Alisson se zdá být odhodlaný zůstat v Liverpoolu, kde se etabloval jako klíčový hráč. Klub si také váží jeho příspěvků a aktivně se ho nesnaží prodat, navzdory lukrativním nabídkám, které přišly od saúdských týmů. Brankářova budoucnost zatím zůstává svázána s giganty Premier League.

Brankář Liverpoolu Alisson Becker

Abychom to zrekapitulovali, Alison v aktuální sezóně nastoupila ve 32 zápasech napříč všemi soutěžemi a v 11 z nich udržela čisté konto. Jeho stávající smlouva s klubem platí do léta 2027.

Podle informací zveřejněných na portálu Transfermarkt se aktuální tržní hodnota hráče odhaduje na 28 milionů €. Toto ocenění podtrhuje důležitost Alison a konzistentní výkony pro Liverpool v průběhu let.

Navzdory zájmu saúdskoarabských klubů se Alison zdá odhodlána pokračovat ve své kariéře na Anfieldu. 31letý brankář se etabloval jako spolehlivý a klíčový člen kádru Liverpoolu a klub tento sentiment opětuje tím, že si ho ponechává jako klíčovou součást svých dlouhodobých plánů.

Uvedené postavy a detaily nabízejí pohled na Alisonino postavení v týmu a širší fotbalové prostředí. Primární zaměření však zůstává na jeho příspěvky na hřišti a vedení, které byly nedílnou součástí nedávných úspěchů Liverpoolu.

Jaká je pravděpodobná budoucnost Alissona v Liverpoolu?
Alisson zůstane v Liverpoolu a bude pokračovat ve své kariéře v klubu.
100%
Alisson opustí Liverpool a připojí se ke klubu v Saúdské Arábii.
0%
Voted: 1